Kağıt Filtreli Seperatör


Kağıt Filtreli Seperatör Kağıt Filtreli Seperatör Kağıt Filtreli Seperatör

Kağıt filtreli seperatör, talaşlı üretim ve imalat tesislerinde bulunan işleme merkezleri, temiz soğutma sıvısına ihtiyaç duyulan CNC işleme merkezlerinde, taşlama tezgâhları, honlama tezgâhları, mikron seviyesinde partiküle izin veren pompa istasyonlarında kullanılmak için tasarlanmıştır.

Kağıt filtreli seperatör, kirli soğutma sıvısının ünite üzerine akmasıyla, sıvı içerisindeki yabancı maddeler kağıt filtreden süzülerek filtre edilir. Bu şekilde temiz sıvı elde edilirken, atık maddeler kağıt filtre yardımıyla toplanmış olur.

Kağıt filtreli seperatör, sisteme tank yapılarak filtrelenmiş sıvının toplanması sağlanmaktadır. Tank kapasitesi, soğutma sıvısının debisine bağlı olarak seçilmektedir. Daha sonra toplanan ve filtre edilen sıvı istenen bölgeye sirkülasyon pompası veya yüksek basınç pompası yardımı ile basılmaktadır. 

Kağıt filtreli seperatör, Kağıt Filtre Sisteminde seviye sensörü otomatik olarak çalışmaktadır, kağıt filtrenin bitmesi halinde uyarı sensörü mevcuttur ve Kağıt Filtre tüketimini en aza indirmek için opsiyonel manyetik seperatör ilavesi imkanı mevcuttur.

Kağıt filtreli seperatör, elektrik kontrolü soket yardımı ile tezgahtan veya gövdesine yapılan kumanda panosundan çalışmaya uygun şekildedir.

Ölçü Formu

centered image


İletişimde Kalalım!

Herhangi görüş, önerileriniz ya da hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi ara

0 (224) 233 0809