Yabancı Yağ Sıyırıcı


Yabancı Yağ Sıyırıcı Yabancı Yağ Sıyırıcı Yabancı Yağ Sıyırıcı

Yabancı yağ sıyırıcı, soğutma sıvısı ve yıkama suyu uygulamalarında ağır yağları sıyırmak için kullanılır.

Yabancı yağ sıyırıcı, bakterilerin çoğalmasına neden olan ve soğutma sıvısını tahrip eden zararlı yağı taşır ve ayrışmasını sağlar. Soğutma sıvısının pahalı olmasından dolayı, disk sıyırıcı soğutma sıvısının harcanması ile ilgili maliyetleri azaltır. Sensor, pompa ve diğer hareketli parçaları kullanmayarak yağdaki suyu ayırır.

Yabancı yağ sıyırıcı, normal şartlarda sıyırıcının günde birkaç saat çalışması yeterlidir. Yağ sıyırıcı, üzerindeki zaman rölesi sayesinde kolayca programlanarak istenilen zaman aralıklarında çalıştırılabilir. Böylece yüzeyde yağ birikimi olur ve motora aşırı yüklenilmeyerek uzun ömürlü olması sağlanır.

Yabancı yağ sıyırıcı, yüzey yağının viskozitesine bağlı olarak saatte 2 ila 15 litre arası yağ sıyırır. Cihaz 220V gerilim ve 6W güç ile çalışmaktadır.

Yabancı yağ sıyırıcı, soğutma sıvısının sarfiyatını azaltır (%50 oranında). Kusursuz yüzey kalitesi sağlar ve kesici takımların kullanım ömrünü arttırır.

Yabancı yağ sıyırıcı, korozyon, yetersiz soğutma etkisi ve benzer sorunları engeller. Bakteri oluşumuna sebep olan ve böylece soğutma sıvısını tahrip eden zararlı yağı yüzeyden alır ve atılımını sağlar.


İletişimde Kalalım!

Herhangi görüş, önerileriniz ya da hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizi ara

0 (224) 233 0809